ŘECKO - Korfu
 
Logo CA LIKIDIS TOUR

KORFU - letovisko Barbati

Nejčastěji je Korfu označováno "Smaragdový ostrov". A je to jméno více než výstižné. Mezi řeckými ostrovy, je ostrov Korfu považován za ten nejzelenější a také nejkrásnější. Vděčí za to hlavně své poloze, která zaručuje dostatek slunečního svitu. Na Korfu se daří mnoha rostlinám, keřům a stromům, které společně vytvářejí krásný zelený závoj v kontrastu s tyrkysovým mořem a zlatavým pískem slunných pláží.

Typickou rostlinou Korfu je olivovník, ale najdete zde i citrusovníky a eukalyptyy s jejich nezaměnitelnou silnou vůní, cypřiše, myrtu nebo palmy. Mnohé rostliny lze spatřit jen na tomto ostrově a nikde jinde na světě.

V severovýchodní části Korfu se rozprostírá nejrozlehlejší pohoří ostrova se svou nejvyšší horou - Pantokratorem (906 m). Na jejím úpatí se rozprostírá klidné letovisko Barbati se svou malebnou přírodou a průzračným mořem. Pantokrator se tu majestátně tyčí do výšky a spolu s azurovým mořem vytváří okouzlující panorama. Svou poklidnou atmosférou láká toto středisko především rodiny s dětmi a páry, které hledají vytoužený odpočinek a pohodu, nicméně najde se tu něco skutečně pro každého.


Apartmánový dům Margarita nabízí dvoulůžková studia s možností přistýlky,každé studio má vybavený kuch.kout ( lednička, vařič, základní nádobí),sociální zařízení (sprcha, WC), balkon. Nabízené pokoje mají výhled na moře v ceně. Klimatizace je možná za příplatek 5 Euro/den/pokoj. Možnost wi-fi připojení zdarma.

Stravování: Vlastní nebo možnost dokoupení večeří nebo polopenze na místě. Cena večeře je 13 eur/osoba/den, polopenze je za 16 eur. Snídaně je kontinentální, proto polopenzi tolik nedoporučujeme, ale večeře jsou bohaté, klienti mají výběr z českého jídelního lístku a to 1 z 10 předkrmů, 1 z 20 hlavních jídel a desert, kávu, či zmrzlinu - také výběr. Restaurace je 350 m od domu.

Koupání: Oblázková pláž se nachází 250 metrů od domu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

více informací zde:
Korfu - studia Margarita


Doprava:
letecky od června do září - 11 nebo 12 denní pobyty

CENA v Kč (kompletní - včetně letištních příplatků)
letecky katalogová cena od 13.000,-


Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či majitele ubytování.
0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategoriíNa mimořádné ceny a last minute se informujte v naší Cestovní agentuře, brno@likidistravel.cz nebo na našich www v záložce LAST MINUTE

Josefská 3, 602 00  Brno,  CZ
IČO 47903678, není plátce DPH
   e-mail: brno@likidistravel.cz  prodej@likidistravel.cz
tel.: 542 219 201,
mobil: 605 253 954, 605 253 955