ŘECKO - Korfu
 
Logo CK LIKIDIS TOUR
Řecko - Zakynthos - Argassi
Je považován za jeden z nejhezčích řeckých ostrovů.
Leží pouhých 16 km od pobřeží poloostrova Peloponés.

ARGASSI:
Jedno z nejpopulárnějších letovisek, která si zachovávají tradiční řecký šarm a pohostinnou atmosféru, leží ve vzdálenosti cca 4 km od hlavního města, se kterýmje pravidelné spojení místním autobusem nebo turistickým vláčkem.
Je také třetím největším letoviskem na ostrově.
Městečko je proslulé čilým nočním životem na hlavní třídě lemované obchůdky, tavernami, bary diskotékami.
Argassi
Letovisko Argassi
leží na úpatí hory Skopos, na jejímž vrcholu jsou ruiny starého kláštera. Pláže v Argassi jsou malé a úzké. Z Argassi můžete také jezdit do cca 6 km vzdálené oblasti Vassilikos, ve které jsou vůbec nejkrásnější pláže na celém ostrově. Transfer z letiště trvá cca 20 minut.

Argassi
Argassi - Timotheos

Ubytování

Jedná se o komplex 3 menších budov, v areálu komplexu je k dispozici venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma a pool bar.
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, jsou vybaveny kuchyňským koutem (lednička, vařič a základní nádobí), TV, klimatizací za poplatek (6 Euro/den), sejf (2 Euro/den), fénem, koupelnou (sprcha,WC), balkonem.
Písčitá pláž je cca 150 m od ubytování.
Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.
Stravování je vlastní nebo lze dokoupit v blízké rodinné restauraci Stars - tradiční řecká kuchyně.

Více informací o termínech a ceně v cestovní kanceláři

Doprava:
letecky od června do září - 11 nebo 12 denní pobyty

CENA v Kč (kompletní - včetně letištních příplatků)
letecky od 12.690,-


Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa,
která je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či majitele ubytování.

Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
* 0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
* 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
* 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
* 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
* 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely


KORFU - letovisko Barbati

Nejčastěji je Korfu označováno "Smaragdový ostrov". A je to jméno více než výstižné. Mezi řeckými ostrovy, je ostrov Korfu považován za ten nejzelenější a také nejkrásnější. Vděčí za to hlavně své poloze, která zaručuje dostatek slunečního svitu. Na Korfu se daří mnoha rostlinám, keřům a stromům, které společně vytvářejí krásný zelený závoj v kontrastu s tyrkysovým mořem a zlatavým pískem slunných pláží.

Typickou rostlinou Korfu je olivovník, ale najdete zde i citrusovníky a eukalyptyy s jejich nezaměnitelnou silnou vůní, cypřiše, myrtu nebo palmy. Mnohé rostliny lze spatřit jen na tomto ostrově a nikde jinde na světě.

V severovýchodní části Korfu se rozprostírá nejrozlehlejší pohoří ostrova se svou nejvyšší horou - Pantokratorem (906 m). Na jejím úpatí se rozprostírá klidné letovisko Barbati se svou malebnou přírodou a průzračným mořem. Pantokrator se tu majestátně tyčí do výšky a spolu s azurovým mořem vytváří okouzlující panorama. Svou poklidnou atmosférou láká toto středisko především rodiny s dětmi a páry, které hledají vytoužený odpočinek a pohodu, nicméně najde se tu něco skutečně pro každého.


Apartmánový dům Margarita nabízí dvoulůžková studia s možností přistýlky,každé studio má vybavený kuch.kout ( lednička, vařič, základní nádobí),sociální zařízení (sprcha, WC), balkon. Nabízené pokoje mají výhled na moře v ceně. Klimatizace je možná za příplatek 5 Euro/den/pokoj. Možnost wi-fi připojení zdarma.

Stravování: Vlastní nebo možnost dokoupení večeří nebo polopenze na místě. Cena večeře je 13 eur/osoba/den, polopenze je za 16 eur. Snídaně je kontinentální, proto polopenzi tolik nedoporučujeme, ale večeře jsou bohaté, klienti mají výběr z českého jídelního lístku a to 1 z 10 předkrmů, 1 z 20 hlavních jídel a desert, kávu, či zmrzlinu - také výběr. Restaurace je 350 m od domu.

Koupání: Oblázková pláž se nachází 250 metrů od domu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

více informací zde:
Korfu - studia Margarita


Doprava:
letecky od června do září - 11 nebo 12 denní pobyty

CENA v Kč (kompletní - včetně letištních příplatků)
letecky katalogová cena od 13.900,-


Na mimořádné ceny a last minute se informujte v naší cestovní kanceláři, brno@likidistravel.cz nebo na našich www v záložce LAST MINUTE

Josefská 3, 602 00  Brno,  CZ
IČO 47903678, DIČ CZ47903678
   e-mail: brno@likidistravel.cz  prodej@likidistravel.cz
tel.: 542 219 200,  tel./fax: 542 219 201