ŘECKO - SARTI
 
Logo CK LIKIDIS TOUR
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi i mladé páry hledající zábavu a aktivní odpočinek. To vše nabízí letovisko Sarti v oblasti Chalkidiki.

Sarti je proslulé krásou místní přírody a bohatstvím tradiční kultury i architektury, které můžete na dovolené v Řecku objevovat.

Sarti je často označováno jako alternativa Sardinie.

Sarti je lemované horskými hřebeny s charakteristickým porostem borovic. Najdete zde klasické strmé bílé výběžky skal vnikající do křišťálově čisté vody Egejského moře. Slunit a procházet se po 3,5 km dlouhé pláži s pozvolným vstupem do moře je ideálním odpočinkem pro každého.
Pokud však zatoužíte po aktivním sportovním vyžití, pak si v letovisku Sarti Chalkidiki můžete půjčit vodní skútry, kajaky anebo vyzkoušet parasailing.
Centrum městečka Sarti
si oblíbí především milovníci nakupování, diskoték a zábavy. Můžete navštívit obchůdky se suvenýry, taverny a bary.


Poloha
Vila Stelitsa se nachází na začátku letoviska jen 50m od překrásné písečné pláže s částečně členitým pobřežím. V bezprostřední blízkosti najdete centrum letoviska s velkým množstvím restaurací, obchodů a barů. První minimarket je vzdálen pouhých 15m od ubytování a pekárna 150m.

Ubytování
studia pro 2- 3 osoby, sociální zařízení (WC, sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), TV, Wi-Fi, klimatizace (za poplatek cca 5 €/den), balkon se zahradním nábytkem, studia jsou v prvním patře a některá májí boční výhled na moře.
Doprava:
letecky červen až září
10 a 11 nocí
dle termínu a typu dopravy

CENA v Kč
- letecky od 11.990,-

více informací zde:
Sarti - vila Stelitsa


Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
* 0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategoriíNa mimořádné ceny a last minute se informujte v naší cestovní kanceláři, brno@likidistravel.cz nebo na našich www v záložce LAST MINUTE

Josefská 3, 602 00  Brno,  CZ
IČO 47903678, DIČ CZ47903678
   e-mail: brno@likidistravel.cz  prodej@likidistravel.cz
tel.: 542 219 200,  tel./fax: 542 219 201