ŘECKO - SARTI
 
Logo CA LIKIDIS TOUR
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi i mladé páry hledající zábavu a aktivní odpočinek. To vše nabízí letovisko Sarti v oblasti Chalkidiki.

Sarti je proslulé krásou místní přírody a bohatstvím tradiční kultury i architektury, které můžete na dovolené v Řecku objevovat.

Sarti je často označováno jako alternativa Sardinie.

Sarti je lemované horskými hřebeny s charakteristickým porostem borovic. Najdete zde klasické strmé bílé výběžky skal vnikající do křišťálově čisté vody Egejského moře. Slunit a procházet se po 3,5 km dlouhé pláži s pozvolným vstupem do moře je ideálním odpočinkem pro každého.
Pokud však zatoužíte po aktivním sportovním vyžití, pak si v letovisku Sarti Chalkidiki můžete půjčit vodní skútry, kajaky anebo vyzkoušet parasailing.
Centrum městečka Sarti
si oblíbí především milovníci nakupování, diskoték a zábavy. Můžete navštívit obchůdky se suvenýry, taverny a bary.


Poloha

Penzion Michalis
Penzion Michalis je situován v upravené oplocené zahradě 300 m od prostorné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis je na pláži za konzumaci.

Do centra letoviska, které je vzdálené 500 m, se dostanete 10minutovou procházkou.

K dispozici je venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování v penzionu Michalis v letovisku Sarti

Celý komplex je oplocen, což zabezpečuje soukromí klientů. V zahradě rezidence plné květin, palem a subtropické vegetace jsou umístěny houpačky a prolézačky pro děti a hřiště se sítí pro míčové hry a pergola s posezením.

Studia pro 2-4 osoby mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), SAT-TV, Wi-Fi připojení zdarma (ve společných prostorech), klimatizace za poplatek 5 €/den.

Stravování v penzionu Michalis v letovisku Sarti

Vlastní vaření

Možnost zajištění stravování v řecké taverně Argiris, která je vzdálená 10 minut chůze.
Snídaně - 160 Kč/osoba/den,
večeře - 260 Kč/osoba/den,
polopenze - 420 Kč/osoba/den.
Doprava:
letecky červen až září
10 a 11 nocí
dle termínu
Sarti pláž

více informací zde:
Sarti - penzion Michalis


Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa, která je placená přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
* 0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategoriíNa mimořádné ceny a last minute se informujte v naší Cestovní agentuře, brno@likidistravel.cz nebo na našich www v záložce LAST MINUTE

Josefská 3, 602 00  Brno,  CZ
IČO 47903678, není plátce DPH
   e-mail: brno@likidistravel.cz  prodej@likidistravel.cz
tel.: 542 219 201,
mobil: 605 253 954, 605 253 955